Események

17
2016. február 17., szerda

Víziállás kihelyezésének szabályai, mederkezelési hozzájárulás, nádas térkép

A vízgazdálkodásról szóló 1995. évi LVII. törvény alapján a Balaton kizárólagos állami tulajdonnak minősül. Ennek értelmében minden olyan tevékenység engedélyköteles, amely a vizek lefolyási és áramlási viszonyait, mennyiségét, minőségét, medrét, partját vagy a felszín alatti vizek víztartó képződményeit befolyásolja vagy megváltoztathatja.

<

10
2015. június 10., szerda

Nyíltnap a hajózsilipnél

P1010026ind

A Balatoni Vízügyi Kirendeltség a Víz Világnapja alkalmából a korábbi évekhez hasonlóan, idén is betekintést engedett mindennapi életébe, működésébe, feladataiba. A rendezvény mára egyhetes rendezvénysorozattá nőtte ki magát. Sokszínű és interaktív programokkal vártuk az érdeklődőket 2017. március 21-24. között, illetve 22-én „Hogyan óvjuk a Balaton vizét?” címmel tartottunk előadást Siófok főterén, a DRV Zrt. felkéréséből. A nyíltnapokra a környékbeli óvodások, általános és középiskolás tanulók és oktatóik, valamint civil szervezetek kerültek meghívásra. Idén minden korábbinál több, közel 600 érdeklődőt láttunk vendégül, akik bepillantást nyerhettek a műtárgyak működésébe, láthattak zsilipelést, bemutattuk a vízminőségi kárelhárítás során használt gépek és eszközök alkalmazását, valamint a vízrajzi mérőműszerek használatát. Igyekeztünk gondoskodni róla, hogy a hozzánk ellátogató több száz diák közül senki se menjen haza pozitív élmény nélkül. Azt tapasz

Korábbi események
Tartalomfelelős: Kravinszkaja Gabriella, osztályvezető

Vezetők

2015. február 16., hétfő 17:10

Igazgató

Dr. Csonki István

csonki@kdtvizig.hu

Dr Csonki Istvan

Műszaki igazgatóhelyettes

Tóth Sándor

 

tothsandor@kdtvizig.hu

Toth Sandor
Gazdasági igazgatóhelyettes

Tóth László

 

tothlaszlo@kdtvizig.hu

Toth Laszlo
Belső ellenőr

Horváth Edit

belső ellenőr

 

horvathedit@kdtvizig.hu

HorvathEdit
Igazgatási és Jogi Osztály

Dr. Kelemen Krisztián

osztályvezető

 

kelemen@kdtvizig.hu

Drmen Krisztian igazolvanykep_szines.jpg
Árvízvédelmi és Folyógazdálkodási Osztály

Oláh Zoltán

osztályvezető

 

olahzoltan@kdtvizig.hu

Olah Zoltan
Vízrendezési és Öntözési Osztály

Horváth Angéla

osztályvezető

 

angela@kdtvizig.hu

Horvath Angela
Vízvédelmi és Vízgyűjtő-gazdálkodási Osztály

Nád Béla

osztályvezető

 

nadbela@kdtvizig.hu

Nad Bela
Vízrajzi és Adattári Osztály

Kravinszkaja Gabriella

osztályvezető

 

kravinszkaja@kdtvizig.hu

Kravinszkaja Gabriella
Fejér Megyei Szakaszmérnökség

Kiss Jenő

szakaszmérnökség vezető

Nyugdíjba vonult!

 

kissjeno@kdtvizig.hu

Kiss Jeno
Tolna Megyei Szakaszmérnökség

Beke Zsolt

szakaszmérnökség vezető

 

beke@kdtvizig.hu

Beke Zsolt
Veszprém Megyei Szakaszmérnökség

Kovács László

szakaszmérnökség vezető

 

kovacslaszlo@kdtvizig.hu

Kovacs Laszlo
Balatoni Vízügyi Kirendeltség

Pécseli Péter

szakaszmérnökség vezető

 

pecselipeter@kdtvizig.hu

Pecseli Peter
Informatikai Osztály

Stigler Gábor

osztályvezető

 

stigler@kdtvizig.hu

Stigler Gabor
Közgazdasági Osztály

Szalainé Balogh Éva

osztályvezető

 

szalaine@kdtvizig.hu

Szalaine Balogh Eva
Vagyongazdálkodási és Üzemeltetési Osztály

Bánkúti Józsefné

osztályvezető

 

elvira@kdtvizig.hu

Bankuti Jozsefne
Projekt Csoport
Csurgai-Horváthné Kiss Henriett

csoportvezető

kiss.henriett@kdtvizig.hu

Kiss Henriett1_
Közfoglalkoztatási Önálló csoport

Juhászné Hermann Margit

beruházási ügyintéző

 

juhaszne@kdtvizig.hu

Juhaszne H Margit

 

Utolsó módosítás: 2017. május 26., péntek 13:23