Események

19
2018. június 19., kedd

30 éves a Lankóci Vízügyi Kiállítóhely

A Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság és a Magyar Hidrológiai Társaság Tolna megyei területi szervezete a Lankóci Vízügyi Kiállítóhely alapításának 30. évfordulóján visszaemlékező eseményt szervez.

 

Program:

  • Megynyitó
  • Visszaemlékezés – Szabó Mátyás nyugalmazott igazgató
  • A vízügyi emlékek őrzésének feladatai – Tóth Sándor műszaki igazgató-helyettes
  • Tárlatvezetés a kiállítóhelyen és a szivattyútelepen
  • Fogadás

 

Helyszín: Lankóci Vízügyi Kiállítóhely és Szivattyútelep

 

Időpont: 2018. június 19. 11 óra

Korábbi események
Tartalomfelelős: Stigler Gábor, osztályvezető

Vezetők

2015. február 16., hétfő 17:10

Igazgató

Dr. Csonki István

csonki@kdtvizig.hu

Dr Csonki Istvan

Műszaki igazgatóhelyettes

Tóth Sándor

 

tothsandor@kdtvizig.hu

Toth Sandor
Gazdasági igazgatóhelyettes

Tóth László

 

tothlaszlo@kdtvizig.hu

Toth Laszlo
Belső ellenőr

Horváth Edit

belső ellenőr

 

horvathedit@kdtvizig.hu

HorvathEdit
Igazgatási és Jogi Osztály

Dr. Kelemen Krisztián

osztályvezető

 

kelemen@kdtvizig.hu

Drmen Krisztian igazolvanykep_szines.jpg
Árvízvédelmi és Folyógazdálkodási Osztály

Oláh Zoltán

osztályvezető

 

olahzoltan@kdtvizig.hu

Olah Zoltan
Vízrendezési és Öntözési Osztály

Horváth Angéla

osztályvezető

 

angela@kdtvizig.hu

Horvath Angela
Vízvédelmi és Vízgyűjtő-gazdálkodási Osztály

Szabó Péter

osztályvezető

 

szabopeter@kdtvizig.hu

Szabo Peter -th
Vízrajzi és Adattári Osztály

Kravinszkaja Gabriella

osztályvezető

 

kravinszkaja@kdtvizig.hu

Kravinszkaja Gabriella
Fejér Megyei Szakaszmérnökség

Lendvai Csaba

szakaszmérnök

 

lendvai@kdtvizig.hu

Lendvai Csaba igazolvany_
Tolna Megyei Szakaszmérnökség

Beke Zsolt

szakaszmérnök

 

beke@kdtvizig.hu

Beke Zsolt
Veszprém Megyei Szakaszmérnökség

Kovács László

szakaszmérnök

 

kovacslaszlo@kdtvizig.hu

Kovacs Laszlo
Balatoni Vízügyi Kirendeltség

Pécseli Péter

szakaszmérnök

 

pecselipeter@kdtvizig.hu

Pecseli Peter
Közgazdasági Osztály

Szalainé Balogh Éva

osztályvezető

 

szalaine@kdtvizig.hu

Szalaine Balogh Eva
Vagyongazdálkodási és Üzemeltetési Osztály

Csehóné dr. Szilasi Rita

osztályvezető

 

csehone@kdtvizig.hu

Csehone drlasi Rita.jpg
Projekt Osztály
Csurgai-Horváthné Kiss Henriett

osztályvezető

kiss.henriett@kdtvizig.hu

Kiss Henriett1_
Közfoglalkoztatási Önálló Csoport

Soós-Gere Edit

kiemelt funkcionális ügyintéző

 

gereedit@kdtvizig.hu

Soos-Gere Edit_
Informatikai Osztály

Stigler Gábor

osztályvezető

 

stigler@kdtvizig.hu

Stigler Gabor

 

Utolsó módosítás: 2018. május 08., kedd 08:07